Polska, 2 złote, 1996

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:30:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Licytuj
432826
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zamek w Lidzbarku Warmińskim
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 200.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 734

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 5