Polska, 2 złote, 1996
Zakończenie: 29-01-2026 21:30:20
Polska, 2 złote, 1996
Licytuj| Numer: |
432826
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zamek w Lidzbarku Warmińskim |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | nordic gold, nakład 200.000 sztuk, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 734 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 5