Polska, 20.000 złotych, 1994

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:20:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 20.000 złotych, 1994

Polska, 20.000 złotych, 1994

Licytuj
431090
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 20.000 złotych, 1994, Warszawa, 75. lat Związku Inwalidów Wojennych RP
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 76.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 613

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 4