Polska, 20.000 złotych, 1994
Zakończenie: 29-01-2026 21:20:20
Polska, 20.000 złotych, 1994
Licytuj| Numer: |
431090
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 20.000 złotych, 1994, Warszawa, 75. lat Związku Inwalidów Wojennych RP |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, nakład 76.000 sztuk, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 613 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 4