Polska, 200.000 złotych, 1994
Zakończenie: 29-01-2026 21:18:40
Polska, 200.000 złotych, 1994
Licytuj| Numer: |
433154
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 200.000 złotych, 1994, Warszawa, Zygmunt I Stary – półpostać |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 750, nakład 5.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w plastikowym kapslu |
| Literatura: | Parchimowicz 661 |
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 5