Polska, 100 złotych, 1977
Zakończenie: 29-01-2026 21:13:40
Polska, 100 złotych, 1977
Licytuj| Numer: |
432812
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Ochrona środowiska – Żubr |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 30.050 sztuk, stemple lustrzane, patyna , w opakowaniu firmy NGC nr 6635053-030 z oceną PF66 ULTRACAMEO |
| Literatura: | Parchimowicz 276 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 6