Polska, 100 złotych, 1977

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:13:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Licytuj
432812
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Ochrona środowiska – Żubr
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 625, nakład 30.050 sztuk, stemple lustrzane, patyna , w opakowaniu firmy NGC nr 6635053-030 z oceną PF66 ULTRACAMEO
Literatura: Parchimowicz 276

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 6