Polska, 10 groszy, 1837 MW

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:02:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 10 groszy, 1837 MW

Polska, 10 groszy, 1837 MW

Licytuj
432892
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 10 groszy, 1837 MW, Warszawa, odmiana ze świętym Jerzym w płaszczu
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 1177, Plage 99, Berezowski 1.20 zł

Cena aktualna: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 21