Polska, 10 groszy, 1837 MW
Zakończenie: 29-01-2026 21:02:20
Polska, 10 groszy, 1837 MW
Licytuj| Numer: |
432892
| Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 10 groszy, 1837 MW, Warszawa, odmiana ze świętym Jerzym w płaszczu |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna |
| Literatura: | Bitkin 1177, Plage 99, Berezowski 1.20 zł |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 21