Polska, trojak, 1791
Zakończenie: 29-01-2026 21:01:40
Polska, trojak, 1791
Licytuj| Numer: |
432804
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1791, Warszawa, awa, Z MIEDZI KRAIOWEY, ostatnia cyfra daty dotyka korony na rewersie |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | rysa na awersie, ciemna patyna |
| Literatura: | Iger WA.91.2.a, Plage 200, Parchimowicz SAP 13.d, Plage-miedź 283, Berezowski 3 zł |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 25