Polska, trojak, 1791

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:01:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, trojak, 1791

Polska, trojak, 1791

Licytuj
432804
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1791, Warszawa, awa, Z MIEDZI KRAIOWEY, ostatnia cyfra daty dotyka korony na rewersie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: rysa na awersie, ciemna patyna
Literatura: Iger WA.91.2.a, Plage 200, Parchimowicz SAP 13.d, Plage-miedź 283, Berezowski 3 zł

Cena aktualna: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 25