Polska, 1/24 talara (grosz), 1739 FWôF

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:00:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432800
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety sasko-polskie, 1/24 talara (grosz), 1739 FWôF, Drezno
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 580, Merseburger 1762

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 12