Polska, 1/24 talara (grosz), 1739 FWôF
Zakończenie: 29-01-2026 21:00:00
Licytuj| Numer: |
432800
| Opis: | Polska - August III (1733–1763) - monety sasko-polskie, 1/24 talara (grosz), 1739 FWôF, Drezno |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kahnt 580, Merseburger 1762 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 12