Polska, szóstak, 1662 AC-PT (?)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:58:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432797
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1662 AC-PT (?), Lwów
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: moneta wytarta, patyna
Literatura: Kop. 1657 (R1) (?)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 10