Polska, szóstak, 1662 AC-PT (?)
Zakończenie: 29-01-2026 20:58:40
Licytuj| Numer: |
432797
| Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1662 AC-PT (?), Lwów |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | moneta wytarta, patyna |
| Literatura: | Kop. 1657 (R1) (?) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 10