Polska, szóstak, 1661 TLB

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:58:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, szóstak, 1661 TLB

Polska, szóstak, 1661 TLB

Licytuj
432794
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1661 TLB, Bydgoszcz, herb Ślepowron w tarczy, łukowate tarcze herbowe na rewersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1636 (R3)

Cena aktualna: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 20