Polska, szóstak, 1661 TLB
Zakończenie: 29-01-2026 20:58:20
Polska, szóstak, 1661 TLB
Licytuj| Numer: |
432794
| Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1661 TLB, Bydgoszcz, herb Ślepowron w tarczy, łukowate tarcze herbowe na rewersie |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kop. 1636 (R3) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 20