Polska, trojak, 1593
Zakończenie: 29-01-2026 20:53:40
Polska, trojak, 1593
Licytuj| Numer: |
432790
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1593, Poznań, na awersie wydłużona twarz króla, końcówki napisów M D L / POLONI |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna, ładna stara patyna |
| Literatura: | Iger P.93.2.a |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 16