Polska, trojak, 1593

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:53:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Licytuj
432790
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1593, Poznań, na awersie wydłużona twarz króla, końcówki napisów M D L / POLONI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna, ładna stara patyna
Literatura: Iger P.93.2.a

Cena aktualna: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 16