Polska, trojak, 1597
Zakończenie: 29-01-2026 20:53:00
Polska, trojak, 1597
Licytuj| Numer: |
432791
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1597, Olkusz, w legendzie awersu SIG II |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Iger O.97.2.a (R1) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 52