Polska, trojak, 1597

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:53:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Licytuj
432791
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1597, Olkusz, w legendzie awersu SIG II
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger O.97.2.a (R1)

Cena aktualna: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 52