Polska, grosz, 1530

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:48:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, grosz, 1530

Polska, grosz, 1530

Licytuj
432787
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, grosz, 1530, Toruń, miecz z prawej strony głowy Orła, końcówki legend PRVS / PRVS, GROSS w legendzie rewersu
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Romańczyk GT1530_23 (RRR), Kop. 3084, PN2-Dut. 48

Cena aktualna: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 65