Polska, grosz, 1530
Zakończenie: 29-01-2026 20:48:00
Polska, grosz, 1530
Licytuj| Numer: |
432787
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, grosz, 1530, Toruń, miecz z prawej strony głowy Orła, końcówki legend PRVS / PRVS, GROSS w legendzie rewersu |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Romańczyk GT1530_23 (RRR), Kop. 3084, PN2-Dut. 48 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 65