Polska, półgrosz, 1527
Zakończenie: 29-01-2026 20:47:20
Polska, półgrosz, 1527
Licytuj| Numer: |
432786
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety litewskie, półgrosz, 1527, Wilno, cyfra 2 jako Z i Λ zamiast cyfry, odwrócone litery N na awersie, SIGISMVANDI w napisie na awersie |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | ładnie zachowana moneta, patyna |
| Literatura: | Ivanauskas 1S577-10 (RR), Kop. 3175 (R1) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 19