Polska, półgrosz, 1527

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:47:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, półgrosz, 1527

Polska, półgrosz, 1527

Licytuj
432786
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety litewskie, półgrosz, 1527, Wilno, cyfra 2 jako Z i Λ zamiast cyfry, odwrócone litery N na awersie, SIGISMVANDI w napisie na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowana moneta, patyna
Literatura: Ivanauskas 1S577-10 (RR), Kop. 3175 (R1)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 19