Niderlandy, denar, (poł. XI w.)
Zakończenie: 29-01-2026 20:37:40
Licytuj| Numer: |
395900
| Opis: | Niderlandy - Okolice Nijmegen - Tiel - Henryk III (1036–1056), denar, (poł. XI w.), Tiel, Aw: Ukoronowana głowa na wprost, legenda, Rw: S / …OLON / A |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 18.0 mm, 0.82 g, niedobity |
| Literatura: | Ilisch I 5.8 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 7