Niderlandy, denar, (poł. XI w.)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:37:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
395900
Opis: Niderlandy - Okolice Nijmegen - Tiel - Henryk III (1036–1056), denar, (poł. XI w.), Tiel, Aw: Ukoronowana głowa na wprost, legenda, Rw: S / …OLON / A
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 18.0 mm, 0.82 g, niedobity
Literatura: Ilisch I 5.8

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 7