Cesarstwo Rzymskie, zestaw 10 monet, (III–IV w. ne)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:29:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432948
Opis: Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 10 monet, (III–IV w. ne), monety różnych cesarzy do samodzielnej identyfikacji
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: bilony i brązy, razem 10 sztuk

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 6