Cesarstwo Rzymskie, zestaw 10 monet, (III–IV w. ne)
Zakończenie: 29-01-2026 20:29:20
Licytuj| Numer: |
432948
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 10 monet, (III–IV w. ne), monety różnych cesarzy do samodzielnej identyfikacji |
| Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
| Dodatkowe informacje: | bilony i brązy, razem 10 sztuk |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 6