Cesarstwo Rzymskie, follis, (321–324)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:26:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432937
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kryspus (317–326), follis, (321–324), Cyzicus, Aw: Popiersie władcy w prawo, D N FL IVL CRISPVS NOB CAES, Rw: Jowisz stojący na wprost, z lewej orzeł z wieńcemw dziobie, z prawej X / IIΓ i jeniec, IOVI CONSERVATORI, w odcinku SMK\
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.0 mm, 2.81 g, patyna
Literatura: RIC 17

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 5