Cesarstwo Rzymskie, follis, (321–324)
Zakończenie: 29-01-2026 20:26:40
Licytuj| Numer: |
432937
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Kryspus (317–326), follis, (321–324), Cyzicus, Aw: Popiersie władcy w prawo, D N FL IVL CRISPVS NOB CAES, Rw: Jowisz stojący na wprost, z lewej orzeł z wieńcemw dziobie, z prawej X / IIΓ i jeniec, IOVI CONSERVATORI, w odcinku SMK\ |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 20.0 mm, 2.81 g, patyna |
| Literatura: | RIC 17 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 5