Cesarstwo Rzymskie, follis pośmiertny, (337–340)
Zakończenie: 29-01-2026 20:25:20
Licytuj| Numer: |
432942
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis pośmiertny, (337–340), Antiochia, Aw: Głowa cesarza w woalu pośmiertnym, DV CONSTANTINVS P T AVGG, Rw: Cesarz w kwadrydze w prawo, w odcinku SMANS |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 15.4 mm, 1.56 g, patyna |
| Literatura: | RIC 39 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 12