Cesarstwo Rzymskie, follis pośmiertny, (337–340)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:25:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432942
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis pośmiertny, (337–340), Antiochia, Aw: Głowa cesarza w woalu pośmiertnym, DV CONSTANTINVS P T AVGG, Rw: Cesarz w kwadrydze w prawo, w odcinku SMANS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 15.4 mm, 1.56 g, patyna
Literatura: RIC 39

Cena aktualna: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 12