Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (276–282)
Zakończenie: 29-01-2026 20:23:40
Licytuj| Numer: |
432929
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Probus (276–282), antoninian bilonowy, (276–282), Siscia, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C PROBVS P F AVG, Rw: Felicitas trzymająca paterę nad ołtarzem i kaduceusz, FELICITAS SAECVLI, w odcinku XXIS |
| Stan zachowania: | III+/III, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | bilon, 22.0 mm, 3.95 g, patyna |
| Literatura: | RIC 689 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 6