Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (268–269)
Zakończenie: 29-01-2026 20:23:00
Licytuj| Numer: |
432927
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz II Gocki (268–270), antoninian bilonowy, (268–269), Mediolan, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP CLAVDIVS P F AVG, Rw: Stojąca Fides z dwoma sztandarami, FIDES MILIT, w odcinku oficyna S |
| Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | bilon, 20.7 mm, 2.93 g, ciemna patyna |
| Literatura: | RIC 149 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 6