Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (268–269)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:23:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432927
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz II Gocki (268–270), antoninian bilonowy, (268–269), Mediolan, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP CLAVDIVS P F AVG, Rw: Stojąca Fides z dwoma sztandarami, FIDES MILIT, w odcinku oficyna S
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bilon, 20.7 mm, 2.93 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 149

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 6