Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (268–269)
Zakończenie: 29-01-2026 20:22:40
Licytuj| Numer: |
433138
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz II Gocki (268–270), antoninian bilonowy, (268–269), Rzym, Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP CLAVDIVS P F AVG, Rw: Stojąca Spes trzymająca w prawej ręce kwiat, lewą podnosząc delikatnie szatę do góry, SPES PVBLICA |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | bilon, 20.5 mm, 3.06 g, patyna |
| Literatura: | RIC 102 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 7