Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, (268–269)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:22:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433138
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz II Gocki (268–270), antoninian bilonowy, (268–269), Rzym, Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP CLAVDIVS P F AVG, Rw: Stojąca Spes trzymająca w prawej ręce kwiat, lewą podnosząc delikatnie szatę do góry, SPES PVBLICA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bilon, 20.5 mm, 3.06 g, patyna
Literatura: RIC 102

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 7