Grecja i posthellenistyczne, drachma, (po 229 pne)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:13:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432904
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Iliria - Dyrrhachium - Meniskos i Dionisios, drachma, (po 229 pne), Aw: Krowa stojąca w prawo, karmiąca cielę, powyżej ΜΕΝΙΣΚΟΣ, u góry lecący orzeł (?), Rw: Ornamenty kwiatowe w podwójnej kwadratowej ramce, po bokach Δ[ΥΡ] / ΔΙΟ / ΝΥ / ΣIOY
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.6 mm, 2.40 g, patyna
Literatura: SNG Cop. 467

Cena aktualna: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 4