Grecja i posthellenistyczne, drachma, (po 229 pne)
Zakończenie: 29-01-2026 20:13:40
Licytuj| Numer: |
432904
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Iliria - Dyrrhachium - Meniskos i Dionisios, drachma, (po 229 pne), Aw: Krowa stojąca w prawo, karmiąca cielę, powyżej ΜΕΝΙΣΚΟΣ, u góry lecący orzeł (?), Rw: Ornamenty kwiatowe w podwójnej kwadratowej ramce, po bokach Δ[ΥΡ] / ΔΙΟ / ΝΥ / ΣIOY |
| Stan zachowania: | IV-, About Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 16.6 mm, 2.40 g, patyna |
| Literatura: | SNG Cop. 467 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 4