Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, (ok. 221–204 pne)
Zakończenie: 29-01-2026 20:12:40
Licytuj| Numer: |
432911
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Egipt - Ptolemeusz IV Philopator (221–204 pne), tetrobol, (ok. 221–204 pne), Aw: Głowa Zeusa Ammona w prawo; Rw: Orzeł stojący na wiązce piorunów w lewo, między łapami nieokreślony znak |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 34.4 mm, 25.79 g, zielona patyna |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 21