Tracja - Tassos, tetradrachma - suberat, (ok. II w. pne)
Zakończenie: 29-01-2026 20:11:40
Licytuj| Numer: |
432916
| Opis: | Tracja - Tassos, tetradrachma - suberat, (ok. II w. pne), Aw: Głowa młodego Dionizosa w wieńcu w prawo, Rw: Nagi Herkules stojący na wprost, trzymający maczugę, ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ / ΣΩΤΗΡΟΣ / ΘΑΣΙΩΝ |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | metal srebrzony, 31.4 mm, 15.97 g |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 31