Tracja - Tassos, tetradrachma - suberat, (ok. II w. pne)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:11:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432916
Opis: Tracja - Tassos, tetradrachma - suberat, (ok. II w. pne), Aw: Głowa młodego Dionizosa w wieńcu w prawo, Rw: Nagi Herkules stojący na wprost, trzymający maczugę, ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ / ΣΩΤΗΡΟΣ / ΘΑΣΙΩΝ
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: metal srebrzony, 31.4 mm, 15.97 g

Cena aktualna: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 31