Persja, hemidrachma, (I w. pne)
Zakończenie: 29-01-2026 20:11:20
Licytuj| Numer: |
432914
| Opis: | Persja - Persis - Artakserkses II (II poł. I w. pne), hemidrachma, (I w. pne), Persepolis, Aw: Popiersie władcy w lewo, Rw: Władca stojący w lewo, trzymający berło, z lewej ołtarz, legenda |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 16.1 mm, 1.56 g |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 8