Persja, hemidrachma, (I w. pne)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:10:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432915
Opis: Persja - Persis - Artakserkses II (II poł. I w. pne), hemidrachma, (I w. pne), Persepolis, Aw: Popiersie władcy w lewo, Rw: Władca stojący w lewo, trzymający berło, z lewej ołtarz, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 15.1 mm, 1.99 g

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 16