Polska, 101. Rezerwowy Pułk Piechoty – odznaka pamiątkowa (kopia)
Zakończenie: 22-01-2026 22:12:00
432497
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 101. Rezerwowy Pułk Piechoty – odznaka pamiątkowa (kopia), Ukoronowany orzeł stojący na plakiecie, w której 101, po bokach JEDWABNE / ŁOMŻA / RÓŻANY / SZELKÓW / PUŁTUSK - NASIELSK / MODLIN / NOWY DWÓR / GRODNO / ORANY, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana S. LIPCZYŃSKI / GRAWER / WARSZAWA / 149 MARSZAŁKOWSKA |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | biały metal, 47.7 x 40.5 mm, 9.93 g (bez nakrętki), lekko zgięta głowa orła |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 16