Polska, 101. Rezerwowy Pułk Piechoty – odznaka pamiątkowa (kopia)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 22:12:00

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2026 22:12:00
432497
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 101. Rezerwowy Pułk Piechoty – odznaka pamiątkowa (kopia), Ukoronowany orzeł stojący na plakiecie, w której 101, po bokach JEDWABNE / ŁOMŻA / RÓŻANY / SZELKÓW / PUŁTUSK - NASIELSK / MODLIN / NOWY DWÓR / GRODNO / ORANY, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana S. LIPCZYŃSKI / GRAWER / WARSZAWA / 149 MARSZAŁKOWSKA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 47.7 x 40.5 mm, 9.93 g (bez nakrętki), lekko zgięta głowa orła

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 16