Austria, Krzyż Jubileuszowy Wojskowy, 1908

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 22:07:40

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2026 22:07:40
432493
Opis: Austria - Franciszek Józef (1848–1916), Krzyż Jubileuszowy Wojskowy, 1908, Krzyż, między ramionami wieniec laurowy, w medalionie popiersie Franciszka Józefa w prawo, FRAC • IOS • I •, na stronie odwrotnej 1848 / 1908, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 36.1 x 41.4 mm, 28.74 g (ze wstążką)
Literatura: Barac 327

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 23