Szwajcaria, dicken, 1611

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 22:06:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Szwajcaria, dicken, 1611

Szwajcaria, dicken, 1611

Licytuj
432566
Opis: Szwajcaria - Lucerna, dicken, 1611
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.02 g, nieco niedobity, patyna
Literatura: HMZ 2-635c

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 18