Szwajcaria, dicken, 1611
Zakończenie: 22-01-2026 22:06:40
Szwajcaria, dicken, 1611
Licytuj| Numer: |
432566
| Opis: | Szwajcaria - Lucerna, dicken, 1611 |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 9.02 g, nieco niedobity, patyna |
| Literatura: | HMZ 2-635c |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 18