San Marino, 1 lira, 1898 R
Zakończenie: 22-01-2026 22:04:40
San Marino, 1 lira, 1898 R
Licytuj| Numer: |
432460
| Opis: | San Marino - Republika San Marino (1864–), 1 lira, 1898 R, Rzym |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładny |
| Literatura: | Pagani 367 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 22