San Marino, 1 lira, 1898 R

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 22:04:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
San Marino, 1 lira, 1898 R

San Marino, 1 lira, 1898 R

Licytuj
432460
Opis: San Marino - Republika San Marino (1864–), 1 lira, 1898 R, Rzym
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Pagani 367

Cena aktualna: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 22