Rosja, rubel, 1912 (Э•Б)

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 22:01:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Rosja, rubel, 1912 (Э•Б)

Rosja, rubel, 1912 (Э•Б)

Licytuj
431889
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1912 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 66, Kazakov 416

Cena aktualna: 480 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 15