Niemcy, 2 marki, 1913 A
Zakończenie: 22-01-2026 21:58:00
Niemcy, 2 marki, 1913 A
Licytuj| Numer: |
432308
| Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1913 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | subtelna patyna, pięknie zachowana moneta , w opakowaniu firmy PCGS nr 289828.64/84939374 z oceną MS64 |
| Literatura: | AKS 142, Jaeger 111 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 12