Niemcy, 2 marki, 1913 A

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:58:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, 2 marki, 1913 A

Niemcy, 2 marki, 1913 A

Licytuj
432308
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1913 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowana moneta , w opakowaniu firmy PCGS nr 289828.64/84939374 z oceną MS64
Literatura: AKS 142, Jaeger 111

Cena aktualna: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 12