Niemcy, 5 marek, 1888 A
Zakończenie: 22-01-2026 21:57:40
Niemcy, 5 marek, 1888 A
Licytuj| Numer: |
432523
| Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1888 A, Berlin |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | uderzenie na rancie, patyna, pierwszy rok emisji |
| Literatura: | AKS 128, Jaeger 101 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 17