Niemcy, 5 marek, 1888 A

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:57:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, 5 marek, 1888 A

Niemcy, 5 marek, 1888 A

Licytuj
432523
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1888 A, Berlin
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: uderzenie na rancie, patyna, pierwszy rok emisji
Literatura: AKS 128, Jaeger 101

Cena aktualna: 620 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 17