Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1846

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:57:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432512
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I (1816–1864), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1846, Stuttgart, wybity z okazji zaślubin księcia Karola z Olgą Nikołajewną
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.07 g, patyna
Literatura: Davenport 958, Jaeger 79, Thun 438

Cena aktualna: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 32