Niemcy, talar, 1592
Zakończenie: 22-01-2026 21:56:20
Niemcy, talar, 1592
Licytuj| Numer: |
432515
| Opis: | Niemcy - Saksonia-Coburg-Eisenach - Jan Kazimierz i Jan Ernest (1572–1633), talar, 1592, Saalfeld, Aw: Półpostacie władców zwrócone ku sobie, poniżej data legenda, Rw: Tarcza herbowa, wokół której małe tarcze herbowe, legenda |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.88 g, mały defekt krążka na rancie, patyna |
| Literatura: | Davenport 9758, Schnee 174 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 15