Niemcy, grosz, 1619
Zakończenie: 22-01-2026 21:55:20
Niemcy, grosz, 1619
Licytuj| Numer: |
432567
| Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy I (1615–1656), grosz, 1619, Drezno, znak menniczy łabędź na rewersie |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo rzadki typ monety |
| Literatura: | Clauss/Kahnt 209, Merseburger 823 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 10