Niemcy, grosz, 1619

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:55:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, grosz, 1619

Niemcy, grosz, 1619

Licytuj
432567
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy I (1615–1656), grosz, 1619, Drezno, znak menniczy łabędź na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo rzadki typ monety
Literatura: Clauss/Kahnt 209, Merseburger 823

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 10