Niemcy, 1/4 talara, 1593

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:55:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, 1/4 talara, 1593

Niemcy, 1/4 talara, 1593

Licytuj
432524
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian II, Jan Jerzy I i August (1591–1611), 1/4 talara, 1593, Drezno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 7.18 g, kolorowa patyna
Literatura: Keilitz/Kahnt 199

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 12