Niemcy, 1/2 Schautaler (1/3 talara), 1763

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:54:40

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2026 21:54:40
432522
Opis: Niemcy - Ratyzbona – miasto, 1/2 Schautaler (1/3 talara), 1763, Ratyzbona, sygnowany ICB, INK; Aw: Globus na ołtarzu, na którym inskrypcja TRAN / QVILLI / TATI / CAEC, w odcinku MDCCLXIII, Rw: W ośmiu wersach MEMORIAE / PACIS TERRA / MARIQVE PARTAE / SAECVLARIBVSQVE / COMITIORVM IMPERII / SCLOPETARII / RATISBON / F F
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.60 g, ładnie zachowany
Literatura: Slg. Peltzer 1612

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 37