Niemcy, 1/2 Schautaler (1/3 talara), 1763
Zakończenie: 22-01-2026 21:54:40
432522
| Opis: | Niemcy - Ratyzbona – miasto, 1/2 Schautaler (1/3 talara), 1763, Ratyzbona, sygnowany ICB, INK; Aw: Globus na ołtarzu, na którym inskrypcja TRAN / QVILLI / TATI / CAEC, w odcinku MDCCLXIII, Rw: W ośmiu wersach MEMORIAE / PACIS TERRA / MARIQVE PARTAE / SAECVLARIBVSQVE / COMITIORVM IMPERII / SCLOPETARII / RATISBON / F F |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 10.60 g, ładnie zachowany |
| Literatura: | Slg. Peltzer 1612 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 37