Niemcy, talar, 1778 A

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:54:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1778 A

Niemcy, talar, 1778 A

Licytuj
432685
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1778 A, Berlin
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 21.91 g, miejscowa patyna
Literatura: Kluge BNF 122.4, Davenport 2590, Olding 70, Schrötter 464

Cena aktualna: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 18