Niemcy, talar, 1778 A
Zakończenie: 22-01-2026 21:54:20
Niemcy, talar, 1778 A
Licytuj| Numer: |
432685
| Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1778 A, Berlin |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 21.91 g, miejscowa patyna |
| Literatura: | Kluge BNF 122.4, Davenport 2590, Olding 70, Schrötter 464 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 18