Niemcy, talar, 1546
Zakończenie: 22-01-2026 21:53:40
Niemcy, talar, 1546
Licytuj| Numer: |
432513
| Opis: | Niemcy - Öttingen - Karl Wolfgang, Ludwik XV, Marcin (1534–1546), talar, 1546, Aw: Ozdobny hełm nad tarczą, po bokach data 15–46, legenda; Rw: Ukoronowany, dwugłowy Orzeł, legenda |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.69 g, patyna |
| Literatura: | Davenport 9618, Schulten 2617 |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 23