Niemcy, talar, 1546

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:53:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1546

Niemcy, talar, 1546

Licytuj
432513
Opis: Niemcy - Öttingen - Karl Wolfgang, Ludwik XV, Marcin (1534–1546), talar, 1546, Aw: Ozdobny hełm nad tarczą, po bokach data 15–46, legenda; Rw: Ukoronowany, dwugłowy Orzeł, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.69 g, patyna
Literatura: Davenport 9618, Schulten 2617

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 23