Niemcy, 60 krajcarów (Sortengulden), 1673
Zakończenie: 22-01-2026 21:53:00
Licytuj| Numer: |
432455
| Opis: | Niemcy - Moguncja - Lotar Fryderyk (1673–1675), 60 krajcarów (Sortengulden), 1673, Moguncja |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 19.16 g, ładnie zachowana moneta, patyna |
| Literatura: | Davenport 648, Welther 349 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 18