Niemcy, 60 krajcarów (Sortengulden), 1673

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:53:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432455
Opis: Niemcy - Moguncja - Lotar Fryderyk (1673–1675), 60 krajcarów (Sortengulden), 1673, Moguncja
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.16 g, ładnie zachowana moneta, patyna
Literatura: Davenport 648, Welther 349

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 18