Niemcy, talar, 1581

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:52:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1581

Niemcy, talar, 1581

Licytuj
432508
Opis: Niemcy - Hohnstein - Ernest VII (1580–1593), talar, 1581, Ellrich, mincerz Alex Sickel, Aw: Czteropolowa tarcza herbowa, powyzej dwa hełmy z labrami i klejnotami, ERNESTVS•COM•D•HONSTEIN, Rw: Święty Andrzej trzymający krzyż, DO IN LORA•E- •CLETTENBE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.73 g, patyna
Literatura: Davenport 9318

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 16