Niemcy, talar, 1783
Zakończenie: 22-01-2026 21:51:40
Niemcy, talar, 1783
Licytuj| Numer: |
432507
| Opis: | Niemcy - Hohenzollern-Hechingen - Józef Wilhelm (1750-1798), talar, 1783, Stuttgart |
| Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 27.81 g, czyszczony awers, wady krążka, dość rzadki – niski nakład 3.000 sztuk, patyna |
| Literatura: | Bahrfeldt 30b, Davenport 2362 |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 12