Niemcy, talar, 1783

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:51:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1783

Niemcy, talar, 1783

Licytuj
432507
Opis: Niemcy - Hohenzollern-Hechingen - Józef Wilhelm (1750-1798), talar, 1783, Stuttgart
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.81 g, czyszczony awers, wady krążka, dość rzadki – niski nakład 3.000 sztuk, patyna
Literatura: Bahrfeldt 30b, Davenport 2362

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 12