Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 B

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:50:40

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2026 21:50:40
432521
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm (1831–1884), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 B, Brunszwik, na 25-lecie panowania
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.09 g, nakład 17.450 sztuk, patyna, przetarty, ale ładnie zachowany
Literatura: AKS 97, Davenport 635, Thun 122

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 43