Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 B
Zakończenie: 22-01-2026 21:50:40
432521
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm (1831–1884), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 B, Brunszwik, na 25-lecie panowania |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 37.09 g, nakład 17.450 sztuk, patyna, przetarty, ale ładnie zachowany |
| Literatura: | AKS 97, Davenport 635, Thun 122 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 43