Niemcy, talar, 1657 LW
Zakończenie: 22-01-2026 21:50:20
Niemcy, talar, 1657 LW
Licytuj| Numer: |
432453
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian Ludwik (1648–1665), talar, 1657 LW, Clausthal, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, CHRISTIAN LUDOVIC[US] D G DUX BR ET LUNEB, Rw: W wieńcu laurowym, koń w lewo, SINCERE ET CONSTANTER ANNO 1657 |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.73 g, ładna patyna, ślad po zawieszce |
| Literatura: | Welter 1511, Davenport 6521 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 16