Niemcy, talar, 1657 LW

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:50:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1657 LW

Niemcy, talar, 1657 LW

Licytuj
432453
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian Ludwik (1648–1665), talar, 1657 LW, Clausthal, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, CHRISTIAN LUDOVIC[US] D G DUX BR ET LUNEB, Rw: W wieńcu laurowym, koń w lewo, SINCERE ET CONSTANTER ANNO 1657
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.73 g, ładna patyna, ślad po zawieszce
Literatura: Welter 1511, Davenport 6521

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 16