Niemcy, talar, 1613
Zakończenie: 22-01-2026 21:50:00
Niemcy, talar, 1613
Licytuj| Numer: |
432504
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Fryderyk Ulryk (1613–1634), talar, 1613, Zellerfeld, Aw: Udekorowana wielopolowa tarcza herbowa, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, legenda, Rw: Barbarzyńca trzymający drzewo, legenda |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.96 g, patyna |
| Literatura: | Davenport 6285, Welter 645B |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 13