Niemcy, talar, 1648 HS
Zakończenie: 22-01-2026 21:49:40
Niemcy, talar, 1648 HS
Licytuj| Numer: |
432505
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - August Młodszy (1635–1666), talar, 1648 HS, Zellerfeld, Aw: Półpostać władcy z berłem i hełmem w lewo, legenda, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami, po bokach litery H - S, legenda |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.69 g, stara, ciemna patyna |
| Literatura: | Davenport 6348, Welter 797 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 16