Niemcy, swaren
Zakończenie: 22-01-2026 21:48:40
Niemcy, swaren
Licytuj| Numer: |
432555
| Opis: | Niemcy - Brema, swaren, Aw: Popiersie św. Piotra na wprost, z mieczem i kluczem, + MONET … EMENSIS, Rw: Biskup siedzący na wprost, SANCTVS… |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 15.1 mm, 0.96 g, patyna |
| Literatura: | Saurma 3359 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 21