Niemcy, swaren

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:48:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, swaren

Niemcy, swaren

Licytuj
432555
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.1 mm, 0.96 g, patyna
Literatura: Saurma 3359

Cena aktualna: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 21