Niemcy, 1/2 guldena, 1842
Zakończenie: 22-01-2026 21:47:40
Niemcy, 1/2 guldena, 1842
Licytuj| Numer: |
432458
| Opis: | Niemcy - Bawaria - Ludwik I (1825–1848), 1/2 guldena, 1842, Monachium |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ślad po zawieszce, patyna |
| Literatura: | AKS 79, Jaeger 61 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 8