Niemcy, 32 marki, 1755

Rozpoczęcie: 12-01-2026 18:00
Zakończenie: 22-01-2026 21:46:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, 32 marki, 1755

Niemcy, 32 marki, 1755

Licytuj
432686
Opis: Niemcy - Akwizgran (Aachen), 32 marki, 1755, Aachen
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.99 g, delikatnie justowane, subtelna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Menadier 13 a

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 17