Niemcy, 32 marki, 1755
Zakończenie: 22-01-2026 21:46:40
Niemcy, 32 marki, 1755
Licytuj| Numer: |
432686
| Opis: | Niemcy - Akwizgran (Aachen), 32 marki, 1755, Aachen |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 10.99 g, delikatnie justowane, subtelna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta |
| Literatura: | Menadier 13 a |
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 17