Niderlandy, szyling (Rijderschelling), 1688
Zakończenie: 22-01-2026 21:46:20
Licytuj| Numer: |
432564
| Opis: | Niderlandy - Zutphen, szyling (Rijderschelling), 1688 |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 4.41 g, kontramarka (Orzeł) na awersie, patyna, rzadki typ monety |
| Literatura: | Purmer Zu12, Verk. 26.5 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 4